Paulius Ratkevičius – vienas garsiausių ir paklausiausių Lietuvoje asmeninių trenerių, aukštyn kojomis apvertęs ne vienos šalies įžymybės gyvenimą. Paulius moko žmones keisti požiūrį į sveiką gyvenseną, savo kūną ir meditaciją. 18 metų sportui pašventęs atletas pats sporto salės duris kadaise atvėrė tesverdamas 32 kilogramus.

Paulius Ratkevičius su malonumu laiką leidžia ne tik sporto salėje, bet ir virtuvėje. Anot jo, sveikas, paties pasigamintas maistas tobulam kūnui toks pat svarbus kaip ir treniruotės. Todėl, prieš pradėdamas darbą su nauju žmogumi, Lietuvos žvaigždžių asmeniniu treneriu tituluojamas atletas jam sudaro ne tik treniruočių grafiką, bet ir specialų mitybos planą, atsižvelgia į kasdienius įpročius, mėgstamus produktus, dienos režimą ir sveikatos problemas.
Pasak Pauliaus, klysta manantys, kad suvalgant mažiau lieknėjama efektyviau ir greičiau pasiekiama norimų rezultatų. Jis siūlo maitintis keturis kartus per dieną – sočiai prisikirsti per pusryčius ir pietus, sriubomis ir daržovėmis apgauti skrandį vakare. „Planas yra geras tuomet, kai tu jo ilgai laikaisi, – tikina Paulius. – Pirmas dvi savaites motyvacija yra pati aukščiausia. Tu praktiškai gali išvis nieko nevalgyti, nes motyvacija užgožia alkio jausmą. Praktiškai gali būti parašyta bet kas ir tu tai atlaikysi. Viskas pasibaigia tuomet, kai motyvacija truputį priblėsta.“ Dieną, kai prieš gerus porą metų Paulius plikai nusiskuto galvą, jis įvykdė pažadą tai padaryti, jei po 16 sporto salėje praleistų metų iškovos nugalėtojo titulą vienose prestižiškiausių pasaulio varžybų „The Arnold Classic“. Jau 20 metų Amerikoje jas rengia aktorius Arnoldas Schwarzeneggeris. Vilnietis į šį turnyrą vyko parvežti medalio, todėl savo pergale nė neabejojo. „Spaudžiau A.Schwarzeneggeriui ranką, man nusišypsojo sėkmė, nes jis tikrai ne kiekvienam varžybų dalyviui tai padaro. Jis ateina pasveikinti absoliutaus varžybų nugalėtojo, tai būna kultūrizmo atstovas, kuris laimėjo savo kategorijos varžybas ir laimėjo tarp visų kategorijų absoliutaus čempiono titulą“, – retai kam pasitaikančia patirtimi dalijasi Paulius. Pasak atleto, A.Schwarzeneggeris vaikšto su 20 žmonių apsauga, nes tūkstančiai žmonių nori jam patapšnoti per petį ir paspausti ranką.
https://www.15min.lt/vardai/naujiena/lietuva/zvaigzdziu-asmeninis-treneris-netiesa-kad-suvalgant-maziau-lieknejama-efektyviau-1050-728358