APIE DOOF

DOOF – Tai kur kas daugiau nei maistas! Nori būti energingas, laimingas, pozityvus ir kasdien jaustis puikiai? Mes kaip tik tau! Jausiesi puikiai, valgysi skaniai, o taip pat pasieksi norimų rezultatų!

Doof komanda pasirūpins, jog kasdien gautum šviežią ir ypatingai skanų maistą! Jūsų norimas tikslas bus siekiamas skaniai ir sočiai, o taip pat nereikės sukti galvos dėl maisto gamybos, nes mes pasirūpinsime restorano patiekalais kiekvieną dieną!

Europos fitneso čempionas Paulius Ratkevičius pasirūpins jog kiekvienas patiekalas būtų subalansuotas taip, kad kiekvieną dieną gautumėte reikalingas medžiagas, vitaminus ar mineralus.

Mūsų bendra savijauta labai stipriai priklauso nuo to, ką dedame į save, tad mes pasirūpinsime Jūsų sveikata, grožiu ir pagerinsime gyvenimo kokybę!

SVEIKA IR PATOGU

Aukščiausios kokybės maistą pristatysime į Jums patogią vietą, sutartu laiku. Kiekvienas patiekalas sandariai supakuotas į karščiui atsparias pakuotes, tad galėsite jį šildyti orkaitėje ar mikrobangų krosnelėje. Termo krepšys patiekalus išlaikys šviežius visą dieną, tad galėsite mėgautis tobulai sukurtu skoniu.

Gyvenimo variklis

Maistas turi didelę įtaką mūsų sveikatai ir bendrai savijautai, o taip pat ir išvaizdai. Sveika mityba stipriai gerina miego kokybę, odos būklę, energijos kokybę bei smegenų veiklą! Taip pat, maitindamiesi sveikai atsikratysite streso, kadangi sveikas maistas turi teigiamos įtakos stiprinant nervų sistemą.

Subalansuota mityba

Mes kruopščiai atrenkame aukščiausios rūšies produktus bei subalansuojame kiekvieną patiekalą taip, jog jūsų organizmas būtų aprūpintas visomis reikiamomis medžiagomis ir siekti tikslų būtų paprasčiau nei paprasta! Kalorijų Jums skaičiuoti nereikės, jas suskaičiuosime MES!

Maistas tavo tikslams

Pagal Jūsų tikslus mes parinksime tinkamą maisto programą, tad pasiekti išsvajotų rezultatų bus paprasta, skanu, sveika ir greita! Valgydami „Doof“ jūs jausitės lyg restorane! Kasdien vis skirtingas šedevras sukurtas profesionalų – jūsų lėkštėje!

ATSILIEPIMAI

Šaunuoliai: labai gera idėja! Išbandžiau, viskas tiko/patiko, ačiū..! Linkiu ir toliau neprarasti užsidegimo bei puikaus idėjos išpildymo.

Karolis R.
Puiki maisto kokybė! Rekomenduoju! Bandžiau kelis konkurentus, tai Doof dviem žingsniais pranašesnis už kitus

Karolis C.

Susisiekite su mumis

Su mielu noru atsakysime į visus jūsų klausimus!

Kontaktai

Mes susisieksime su jumis per 24val.