Asmeninis fitneso treneris bei Europos čempionas, Paulius Ratkevičius, teigia, jog jo vedamos „Harmony“ treniruotės – tiesiausias kelias į vidinę laimę ir ramybę.

Pauliau, iš kur kilo tokia idėja pradėti vesti „Harmony“ treniruotes?

Šių treniruočių įkūrėja ir pradininkė – mano mama. Dvasines bei energetines metodikas išmokome kartu, lankydamiesi specialiuose mokymuose bei seminaruose, kurias mama pritaikė savo užsiėmimams ir pavadino juos „Harmony“ dėl patiriamų pojūčių treniruotės metu ir po jų. Šiek tiek vėliau man kilo klausimas, kodėl aš nepritaikau savo žinių praktikoje? Taip ir kilo idėja, jog „Harmony“ užsiėmimus reikia vesti ir man, bei padėti kiekvienam subalansuoti vidinį ph ir tapti laimingu. Galiu pasidžiaugti, kad tai vienas geriausių pasirinkimų mano gyvenime. Dar neteko matyti tiek daug laimingų žmonių, keik matau aplink save šiuo metu.

Kas konkrečiai atliekama per šias treniruotės? Ir kodėl jūsų manymų tai tiesiausias kelias į vidinė harmoniją, bei laimę?

Treniruotės metu laviname daug dalykų, kurių dažnas nesureikšmina, lankydamasis sporto salėje ar atlikdamas kardio treniruotes. „Harmony“ užsiėmimų metu treniruojame tiek fizinį tiek dvasinį kūnus. Fizinės mankštos metu vystosi jėga, lankstumas, pusiausvyra, koordinacija, o energetinį bei dvasinį kūną stipriname jį pilnai išvalydami nuo negatyvo, streso, savigraužos, vėliau, įvairių pratimų pagalba užpildydami žemės bei dangaus energija. Šių užsiėmimų visuma ir leidžia pasijausti laimingais. Kokie atsiliepimai būna po treniruočių? Ką jūsų klientai pajaučia?

Atsiliepimų yra įvairiausių. Pradedant tuo, jog po kelių treniruočių ne tik žmonių savijauta, tačiau ir gyvenimas pradeda keistis iš esmės. Šiais skubėjimo, nerimo ir streso laikais, savyje sukaupiam daug mums visiškai nenaudingų emocijų, kurios mums kenkia, tad visą tai išmetus iš savęs, gyvenimas keičiasi iš esmės. Taip pat daugelis džiaugiasi gerokai padidėjusiu energijos kiekiu, nes tinkamai sportuojant energijos tik daugėja.